SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo popieriaus rulonas Mirka AUTONET 75 mm x 10 m

Kodas: AE5BI001253R Spausdinti
Šlifavimo popieriaus rulonas Mirka AUTONET 75 mm x 10 m - specialiai sukurtas automobilių industrijai, bet kasmet užvaldo vis daugiau medienos šlifavimo medžiagų rinkos.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
38,48 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šlifavimo popieriaus rulonas AUTONET 75 mm x 10 m - specialiai sukurtas automobilių industrijai, bet kasmet užvaldo vis daugiau medienos šlifavimo medžiagų rinkos. Su Autonet rezultatą pasiekti galima greitai ir efektyviai su ypač geru dulkių nutraukimu.

Charakteristika

Klijavimas Derva/Derva
Pagrindas PA tinklelis / PES tinklelis
Spalva Pilka
Užnešimo būdas Uždaras
Abrazyvas Aliuminio oksidas
Ilgis 10 m
Plotis 75 mm
Grūdėtumas P240
Abrazyvo pavadinimas AUTONET
Rekomenduojama Sausam šlifavimui
Pramonės šaka Pasidaryk pats
Statybos
Abrazyvo paskirtis Angokraščiams
Senų dažų nuėmimas
Sienų/lubų šlifavimas
Vidaus sienų atnaujinimas/perdažymas

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0