SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimas be dulkių

Geresnė šlifavimo patirtis

Susipažinkite su įvairiais pažangių šlifavimo sprendimų privalumais ir pamatykite, kaip sveika darbo aplinka, didesnis našumas ir aukštos kokybės apdaila padeda pasiekti geresnių verslo rezultatų.

„Mirka“ šlifavimo be dulkių sprendimų ėmė ieškoti daugiau kaip prieš 20 metų. Naujoviškas šlifavimo tinklelis „Mirka Abranet®“ tapo naujos darbo be dulkių filosofijos pradžia, kuri išsiplėtė iki naujų šlifavimo priemonių ir elektrinių įrankių, siekiant vieno tikslo – pagerinti šlifavimo patirtį.

Šlifavimo be dulkių privalumai

Darbuotojai yra svarbiausias įmonės turtas. „Mirka“ šlifavimo sprendimai sumažina kenksmingų šlifuojant susidarančių dulkių poveikį. Nauda yra ne tik geresnė sveikata ir mažesnė rizika, bet ir geresnis galutinis rezultatas.

Faktai apie dulkes

Pavojingiausios dulkės yra tokios, kurias sudaro mažos dalelės. Jos vadinamos PM2.5 ir gali patekti giliai į plaučius. „Mirka“ sprendimai 99,97% efektyvumu pašalina mažesnes nei 0,3 µm dydžio daleles.

Tai – „Abranet®“

Šlifavimas be dulkių Abranet abrazyvas

„Mirka Abranet“ pasižymi tinklelio struktūra, o ne įprastu popieriniu pagrindu. Dulkės itin efektyviai pašalinamos tiesiai į įrankį, todėl pagerėja darbo kokybė ir darbo aplinka. „Abranet“ gaminių grupė išsiplėtė ir dabar apima daugybę skirtingų šlifavimo sričių. 

Našumas

Šlifavimo be dulkių nauda verslui

Šlifavimo be dulkių nauda verslui

Dulkių pašalinimas yra geriausias pasirinkimas siekiant padidinti darbo vietos našumą. Dirbant nedulkėtoje aplinkoje sutrumpėja darbo atlikimo laikas, o tai reiškia, kad darbuotojai darbą atliks greičiau. Tad galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia, – skirti daugiau laiko apdailai. 

Mažiau netvarkos, mažiau streso

Dulkių šalinimas dažnai kelia didelį stresą, nes norint jų visiškai atsikratyti reikia sugaišti daug laiko. Pasirinkus šlifavimo be dulkių sprendimą ne tik užtikrinama švari darbo vieta, bet ir šlifavimas nesukelia streso. 

Dulkių šalinimas naudojant efektyvius dulkių siurblius

Šiandien šlifuokliai ir šlifavimo priemonės gaminami vis našesni, daugiausia dėmesio skiriant šlifavimo be dulkių sprendimams. Dėl tokių pokyčių dulkių siurbliams keliami didesni reikalavimai. „Mirka“ dulkių siurblių ir priedų asortimentas atitinka rinkos bei sveikatos ir saugos institucijų reikalavimus. „Mirka“ dulkių siurbliai skirti šlifuoti be dulkių tiek elektriniais, tiek pneumatiniais šlifuokliais, taip pat rankinėmis šlifavimo trinkelėmis.

Ar žinojote šiuos faktus apie dulkių prevenciją?

Ar žinojote šiuos faktus apie dulkes

  • Kaip šlifuoti, kad viskas aplink neapdulkėtų? Kaip išvengti dulkių?

Atliekant daugumą šlifavimo darbų natūraliai kyla dulkių, todėl „Mirka“ į tai žiūri rimtai. Naudojant įrankį su dulkių nutraukimo funkciją, dulkės gali būti saugiai pašalinamos nuo paviršiaus, kad nepatektų į orą, ant odos, į plaučius ar bet kur kitur, kur nenorite, kad jos patektų. Naudojant „Mirka“ dulkių siurblius, dulkės saugiai patenka į lengvai pakeičiamą maišelį.

  • Kodėl svarbu dulkes susiurbti, užuot dažnai valius paviršių?

Pavojingiausios yra vadinamosios nematomos dulkės, kurios gali ilgai išlikti ore ir kauptis plaučiuose. Prieš nusėsdamos ant paviršių, jos ilgai išbūna ore.

  • Ar visos dulkės vienodos?

Dulkių tipai skiriasi. Pavyzdžiui, dažų dalelės gali būti labai toksiškos, o kietos medienos dulkės itin kenksmingos, jei jomis kvėpuojama ilgai.

  • Ar naudojant dulkių padedančius išvengti įrankius nereikia apsauginių priemonių?

Nors „Mirka“ šlifavimo be dulkių įrankis iš oro pašalina beveik visas dulkes, visada reikia naudoti apsaugines priemones, kad apsaugotumėte savo sveikatą. 

  • Ar su šlifavimo be dulkių elektriniais įrankiais ir dulkių siurbliais galima naudoti bet kokį šlifavimo popierių?

Ir taip, ir ne. Esama tinkamo šlifavimo popieriaus, tačiau, norint užtikrinti visišką dulkių pašalinimą, reikia naudoti tinklelio tipo šlifavimo priemones – kuo daugiau skylučių, tuo veiksmingiau šlifavimo priemonė sugeria dulkes. Tam, kad padėtų pašalinti kone visas dulkes, buvo sukurta veiksminga šlifavimo priemonė - „Mirka Abranet“.

  • Ar šlifavimo be dulkių įrangą reikia prižiūrėti? 

Norint, kad būtų pašalinamos visos dulkės, reikėtų reguliariai keisti šlifavimo be dulkių įrankio filtrus, dulkių maišelius ir šlifavimo priemones. Be to, rekomenduojame reguliariai valyti šlifuoklį.

Visada džiaugiamės išgirdę Jūsų nuomonę.

Susipažinkite su keletu klientų. Štai ką jie sako apie Mirka įrankius, šlifavimo priemones ir sprendimus.

„Kauhavan Puutyö“, Suomija

„Kauhavan Puutyö“ jau daugiau kaip 30 metų gamina ir restauruoja darbastalius įvairiems klientams. Dėka „Mirka“ bedulkio šlifavimo įmonė gali dirbti efektyviau ir pasiekti geresnių rezultatų. „Dėl „Mirka“ sprendimų kasmet sutaupome 52 valandas. Turime daugiau laiko sukurti ką nors nauja.

„Sarah Hillberg“, Jungtinė Karalystė

Nusibodo pasibaigus darbo dienai jaustis kaip sniego senis? Išbandykite „Mirka“ sprendimus ir sutaupykite laiko bei pinigų. Sarah Hillberg iš „Paint Pot Ladies“ pasidalijo, ką jai reiškia šlifavimas be dulkių. „Tai puiku ne tik man, bet ir mano klientams, nes dulkės nepatenka į mūsų plaučius.“

Šlifavimo be dulkių pradininkai

Daugiau kaip prieš 20 metų išrastas „Abranet®“ pakeitė šlifavimo procesą. Štai kaip viskas prasidėjo. 

Vietoj dulkių – medžiai. Švarus oras su „Abranet“.

Švarus oras su Abranet

Oro tarša Indijoje yra rimta problema. Norint pagerinti oro kokybę, pavyzdžiui, Delyje, labai svarbu sumažinti išmetamų teršalų kiekį. Tačiau prisidėti prie bendro tikslo galime pasitelkę medžius. Vietinis maldyklinis fikusas (lot. Ficus religiosa) kasmet gali sugerti apie 27 kg dulkių.

Kadangi naudojant šlifavimo be dulkių sprendimą „Abranet“ kasdien surenkama apie 2,3 kg dulkių, kartu su „Give me trees“ Delyje „Abranet“ pasodins po vieną medelį už kiekvieną iš 500 per mėnesį sunaudojamų „Abranet“ diskelių. 

Pirmieji medeliai buvo pasodinti 2019 metų pavasarį, o iniciatyva vyks ir toliau!