Apsauginė tarpinė Mirka 225 mm LEROS šlifuokliui, Grip

Kodas: MIW9535011 Spausdinti
Mirka apsauginė tarpinė 225 mm skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.
Skylių skaičius
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
22,25 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka apsauginė tarpinė 225 mm skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.

Ekonomiška apsauginė tarpinė tvirtinama tarp šlifavimo pado ir šlifavimo disko, reguliariai turi būti keičiama.

Apsauginės tarpinės prailgina šlifavimo pado tarnavimo laiką.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0