Trikampis šlifavimo lapelis Mirka ABRANET 100 x 152 x 152 mm

Kodas: 5421905015 Spausdinti
Trikampis šlifavimo lapelis Mirka ABRANET 100 x 152 x 152 mm - originalus ir daugiafunkcinis, tinklelio pagrindo abrazyvas, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir universalumu iš kitų abrazyvų.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,03 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Trikampis šlifavimo lapelis ABRANET 100 x 152 x 152 mm - originalus ir daugiafunkcinis, tinklelio pagrindo trikampis šlifavimo lapelis, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir universalumu iš kitų abrazyvų. Sukurtas rankiniam arba mechaniniam šlifavimui.

Charakteristika

Klijavimas Derva/Derva
Pagrindas PA tinklelis
Spalva Rusva
Užnešimo būdas Uždaras
Abrazyvas Aliuminio oksidas
Matmenys 100 x 152 x 152 mm
Skylių skaičius Be skylių
Abrazyvo pavadinimas ABRANET
Tvirtinimo sistema Grip
Pakuotė Pakuotėje 50 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės