Trikampis šlifavimo lapelis Mirka ABRANET 93 x 93 x 93 mm

Kodas: AE210F1012 Spausdinti
Mirka ABRANET 93 x 93 x 93 mm - originalus ir daugiafunkscinis, tinklelio pagrindo trikampis šlifavimo lapelis, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir universalumu iš kitų abrazyvų.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
12,87 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Trikampis šlifavimo lapelis ABRANET 93 x 93 x 93 mm - originalus ir daugiafunkscinis, tinklelio pagrindo trikampis šlifavimo lapelis, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir universalumu iš kitų abrazyvų. Sukurtas rankiniam arba mechaniniam šlifavimui saus

Charakteristika

Klijavimas Derva/Derva
Pagrindas PA tinklelis
Spalva Rusva
Abrazyvas Aliuminio oksidas
Matmenys 93 x 93 x 93 mm
Abrazyvo pavadinimas ABRANET
Tvirtinimo sistema Grip
Pakuotė Pakuotėje 10 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės