• Tik internetu

Dvipusė lipni juosta Tesa 4962, 50 m, 160 µm, skaidri

Kodas: 04962-00004-00 Spausdinti
Tesa 4962 yra dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro neaustinis pagrindas, padengtas padidinto lipnumo akriliniais klijais.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7,06 €
vnt / su PVM
-15% 8,30 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4962 yra dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro neaustinis pagrindas, padengtas padidinto lipnumo akriliniais klijais. Pasižymi šiomis ypatybėmis: puikios sukibimo su skirtingais paviršiais savybės; labai gerai susikabina su šiurkščiais paviršiais; puikus atsparumas temperatūrai.

Pagrindinės taikymo sritys: plastikinių ir iš putų padarytų dalių, storo popieriaus, tekstilės ir odos tvirtinimas.

Bendras storis - 160 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 50 m
Plotis 12 mm
Rūšis 4962
Pagrindo medžiaga Neaustinė
Paskirtis Apdailos elementų ir profilių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 3%
Atsparumas tempimui 8 N/cm
Bendras storis 160 µm
Pakuotė Pakuotėje 4 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Taikymo sritys Odos tvirtinimas;;Tekstilės tvirtinimas;;Storo popieriaus tvirtinimas

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės