Dvipusė lipni juosta Tesa 4962, 50 m, 160 µm, skaidri

Kodas: 04962-00004-00 Spausdinti
Tesa 4962 yra dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro neaustinis pagrindas, padengtas padidinto lipnumo akriliniais klijais.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
12,44 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4962 yra dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro neaustinis pagrindas, padengtas padidinto lipnumo akriliniais klijais. Pasižymi šiomis ypatybėmis: puikios sukibimo su skirtingais paviršiais savybės; labai gerai susikabina su šiurkščiais paviršiais; puikus atsparumas temperatūrai.

Pagrindinės taikymo sritys: plastikinių ir iš putų padarytų dalių, storo popieriaus, tekstilės ir odos tvirtinimas.

Bendras storis - 160 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 50 m
Plotis 12 mm
Rūšis 4962
Pagrindo medžiaga Neaustinė
Paskirtis Apdailos elementų
Profilių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 3%
Atsparumas tempimui 8 N/cm
Bendras storis 160 µm
Taikymo sritys Odos tvirtinimas
Storo popieriaus tvirtinimas
Tekstilės tvirtinimas

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės