Dvipusė audinio juosta Tesa 4934, 50mm x 25m, 200 µm, balta

Kodas: 04934-00002-00 Spausdinti
Tesa 4934 yra dvipusė bendros paskirties montavimo juosta, kurią sudaro audinio pagrindas ir stora, lipni klijų danga.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
17,68 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4934 yra dvipusė bendros paskirties montavimo juosta, kurią sudaro audinio pagrindas ir stora, lipni klijų danga. Lengva plėšyti rankomis.

Pagrindinės taikymo sritys:
Dėl lankstaus tekstilės pagrindo ir didelės klijų dangos masės ji ypač tinkama tvirtinti prie šiurkščių, plaušėtų paviršių, pavyzdžiui, klojant kilimus.

Charakteristika

Spalva Balta
Rūšis 4934
Pagrindo medžiaga Audinys
Paskirtis Grindų dangų tvirtinimas
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 35 N/cm
Bendras storis 200 µm
Antiadhezinės juostelės tipas Pergaminas
Pakuotė Pakuotėje 24 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės