SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Dvipusė juosta veidrodžiams Tesa 4952, 1150 µm, balta

Kodas: 04952-00533-00 Spausdinti
Tesa 4952 yra dvipusio lipnumo PE putų juosta, skirta montavimo darbams statybose. Ją sudaro labai gerai prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.
Ilgis
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
46,60 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4952 yra dvipusio lipnumo PE putų juosta, skirta montavimo darbams statybose. Ją sudaro labai gerai prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai. Ši dvipusė juosta yra sertifikuota kaip gaminys, tinkantis veidrodžiams tvirtinti prie baldų. Gaminio privalumai: universalūs klijai, iš karto gerai prilimpantys prie įvairių paviršių; tinka naudoti lauke: atspari UV spinduliams, vandeniui ir senėjimui; prisitaiko prie nevienodų medžiagų skirtingo šiluminio plėtimosi; stiprus pirminis klijų lipnumas netgi silpnai prispaudus; labai gerai sugeria smūgius net ir žemoje temperatūroje.

Pagrindinės taikymo sritys: baldų veidrodžių tvirtinimas, automobilių veidrodžių tvirtinimas, funkcinių apdailos detalių ir profilių tvirtinimas, dekoratyvinių skydų tvirtinimas.

Bendras storis - 1150 µm, spalva - balta.

Charakteristika

Spalva Balta
Ilgis 50 m
Plotis 19 mm
Rūšis 4952
Pagrindo medžiaga PE puta
Paskirtis Veidrodžių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 10 N/cm
Bendras storis 1150 µm
Antiadhezinės juostelės tipas Pergaminas
Antiadhezinės juostelės spalva Ruda
Antiadhezinės juostelės storis 70 µm
Antiadhezinės juostelės svoris 80 g/m²
Taikymo sritys Automobilių veidrodžių tvirtinimas
Baldų veidrodžių tvirtinimas
Dekoratyvinių skydų tvirtinimas.
Profilių tvirtinimas

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0