Dvipusė PE tvirtinimo juosta Tesa 4957, 25 m, 1100 µm

Kodas: 04957-00008-00 Spausdinti
Tesa 4957 yra dvipusio lipnumo PE putų juosta, skirta bendros paskirties montavimo darbams. Ją sudaro labai gerai prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.
Spalva
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
13,82 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4957 yra dvipusio lipnumo PE putų juosta, skirta bendros paskirties montavimo darbams. Ją sudaro labai gerai prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai. Ši dvipusė tvirtinimo juosta yra gamintojo sertifikuotas kaip gaminys, tinkantis langų grotelėms tvirtinti. Gaminio privalumai: universalūs klijai, iš karto gerai prilimpantys prie įvairių paviršių; visapusiškai tinka naudoti lauke: atspari UV spinduliams, vandeniui ir senėjimui; prisitaiko prie nevienodų medžiagų skirtingo šiluminio plėtimosi; stiprus pirminis klijų lipnumas netgi silpnai prispaudus; labai gerai sugeria smūgius net ir žemoje temperatūroje.

Pagrindinės taikymo sritys: prekybos stendai, demonstruojamų pavyzdžių stendai; lentynų etiketės; kabelių kanalai, langų grotelės, langų apvadai; dekoratyviniai stikliniai arba veidrodiniai elementai ant baldų; saulės modulių rėmai.

Bendras storis - 1100 µm.

Charakteristika

Spalva Juoda / Balta
Ilgis 25 m
Plotis 19 mm
Rūšis 4957
Pagrindo medžiaga PE puta
Paskirtis Apdailos elementų
Profilių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 6 N/cm
Bendras storis 1100 µm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės