• Tik internetu

Dvipusė juosta PET pagrindu Tesa 4965, 205 µm, skaidri

Kodas: 04965-00008-00 Spausdinti
Tesa 4965 yra skaidri dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro PET pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.
Ilgis
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
17,88 €
vnt / su PVM
-10% 19,87 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4965 yra skaidri dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro PET pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai. Pasižymi šiomis ypatybėmis: tvirtas sukibimas netgi su LSE paviršiais; greitai suklijuoja paviršius, daiktus galima naudoti iš karto po montavimo; tinka pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, kai suklijuotus daiktus veikia stiprios dinaminės jėgos, aukšta temperatūra arba mažai kibių paviršių suklijavimui.

Pagrindinės taikymo sritys: ABS plastikinių dalių tvirtinimas automobilių pramonėje, gumos / EPDM profilių tvirtinimas, dekoratyvinių profilių ir apvadų tvirtinimas baldų pramonėje, sudėtinių baterijų, objektyvų ir jutiklinių ekranų tvirtinimas elektroniniuose prietaisuose.

Dvipusė juosta 4965 yra patvirtinta pagal UL standartą 969. UL Dokumentas: MH 18055.

Bendras storis - 205 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 50 m
Plotis 19 mm
Rūšis 4965
Pagrindo medžiaga PET plėvelė
Paskirtis Apdailos elementų ir profilių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 50%
Atsparumas tempimui 20 N/cm
Bendras storis 205 µm
Pakuotė Pakuotėje 8 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės