Dvipusė juosta PET pagrindu Tesa 4965, 205 µm, skaidri

Kodas: 04965-00008-00 Spausdinti
Tesa 4965 yra skaidri dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro PET pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.
Ilgis
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
26,12 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4965 yra skaidri dvipusio lipnumo juosta, kurią sudaro PET pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai. Pasižymi šiomis ypatybėmis: tvirtas sukibimas netgi su LSE paviršiais; greitai suklijuoja paviršius, daiktus galima naudoti iš karto po montavimo; tinka pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, kai suklijuotus daiktus veikia stiprios dinaminės jėgos, aukšta temperatūra arba mažai kibių paviršių suklijavimui.

Pagrindinės taikymo sritys: ABS plastikinių dalių tvirtinimas automobilių pramonėje, gumos / EPDM profilių tvirtinimas, dekoratyvinių profilių ir apvadų tvirtinimas baldų pramonėje, sudėtinių baterijų, objektyvų ir jutiklinių ekranų tvirtinimas elektroniniuose prietaisuose.

Dvipusė juosta 4965 yra patvirtinta pagal UL standartą 969. UL Dokumentas: MH 18055.

Bendras storis - 205 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 50 m
Plotis 19 mm
Rūšis 4965
Pagrindo medžiaga PET plėvelė
Paskirtis Apdailos elementų
Profilių tvirtinimas
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 50%
Atsparumas tempimui 20 N/cm
Bendras storis 205 µm
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0