Tvirtinimo juosta akrilo pagrindu Tesa 7074, 19mm x 25m, 1000µm, tamsiai juoda

Kodas: 07074-00011-22 Spausdinti
Tesa 7074 yra juoda juosta akrilo putos pagrindu. Ši juosta pritaikyta sudėtingoms lauko sąlygoms, ypač naudojant kartu su tesa sukibimo aktyvatoriais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
85,29 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 7074 yra juoda juosta akrilo putos pagrindu. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir dėl savo unikalių komponentų išsiskiria labai dideliu atsparumu temperatūrai, taip pat smūgiams žemoje temperatūroje, net iki –40 °C.
Ši juosta pritaikyta sudėtingoms lauko sąlygoms, ypač naudojant kartu su tesa sukibimo aktyvatoriais. Viskoelastinė akrilo putos masė kompensuoja nevienodą sujungtų dalių terminę ištįsą.

Pagrindinės taikymo sritys:
Plokščių ir sutvirtinimo juostų sujungimas šiose pramonės šakose:

• Elevatorius
• Saulės energija
• Transportavimas
• Gamybos įranga

Charakteristika

Ilgis 25 m
Plotis 19 mm
Rūšis 7074
Pagrindo medžiaga Akrilo puta
Klijų tipas Grynas akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 1000%
Bendras storis 1000 µm
Pakuotė Pakuotėje 4 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės