• Išparduota Išparduota

Dvipusė juosta putų pagrindu Tesa 62934, 19mm x 10m, 800µm

Kodas: 62934-00003-00 Spausdinti
Tesa 62934 yra dvipusė juosta putų pagrindu, skirta montavimo darbams statyboje. Ją sudaro itin prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 62934 yra dvipusė juosta putų pagrindu, skirta montavimo darbams statyboje. Ją sudaro itin prisitaikantis PE putų pagrindas ir padidinto lipnumo akriliniai klijai.

Gaminio privalumai:
• Universalūs klijai, iš karto stipriai prilimpantys prie daugelio pagrindų
• Didelis galutinio sukibimo lygis, kad sulipimas būtų patikimas
• Atspari UV spinduliams, vandeniui ir senėjimui
• Kompensuoja skirtingų medžiagų šiluminio plėtimosi skirtumą
• Didelis sukibimo stipris, pasireiškiantis iš karto, net esant mažam sukabinimo slėgiui
• Labai geras šalčio smūgio sugėrimas

Pagrindinės taikymo sritys:
• Dekoratyviniams aliuminio dangos skydams ant rudų gaminių
• Virtuvės baldų durų rankenėlėms
• Išlietoms plastikinėms detalėms
• Veidrodžių ir spalvoto stiklo plokštėms

Charakteristika

Ilgis 10 m
Plotis 19 mm
Rūšis 62934
Pagrindo medžiaga PE puta
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 250%
Atsparumas tempimui 8 N/cm
Bendras storis 800 µm
Pakuotė Pakuotėje 8 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0