MIRKA įrankių registracija/garantija


 
 
Mirka – tai aukščiausios kokybės įrankiai, skirti profesionalams. 
Mirka garantuoja, kad jūsų įrankis neturi gamybos ir medžiagų defektų.

 

Garantija
Mirka įrankiams suteikiama 2 metų garantija, kuri pradeda galioti nuo pirkimo datos. Jei užregistravote savo Mirka įrankį per 30 dienų nuo įsigijimo, gausite papildomą vienerių metų garantiją.
 
Savo Mirka įrankį galite užregistruoti adresu: http://www.mirka.com/warranty_registration/

!!! DĖMESIO !!! Garantijos galiojimo laikotarpis yra vieneri metai, kai įrankis nuolat naudojamas pramonėje. 

Garantijos sertifikatai skirti konkrečiam įrankiui ir klientui; kiekvieną įrankį reikia užregistruoti atskirai. Registracijos ir papildomos garantijos negalima perduoti kitam asmeniui ar įmonei.

Iškilus kokiai nors su šiuose garantijos sąlygose nurodytu Mirka įrankiu susijusiai problemai dėl gamybos medžiagų ar pagaminimo defekto, Mirka nemokamai pataisys jūsų įrankį pagal čia nustatytas garantijos sąlygas. Kad jūsų įrankio garantija galiotų, įrankį reikia naudoti ir prižiūrėti laikantis Mirka saugos ir naudojimo instrukcijų.

Garantija neapima
  • Jokios žalos, padarytos dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo naudojant ar remontuojant, pavojingos temperatūros, rūgščių, vandens poveikio, netinkamo laikymo, stiprių smūgių ar pažeidimų transportuojant.
  • Defektų dėl atsarginių dalių, priedų ar komponentų, kurie nėra Mirka originalios atsarginės dalys ar priedai.
  • Pneumatinių įrankių naudojimo jų nesutepus ar naudojant nefiltruotą orą.
  • Įprastai susidėvinčių ir plyštančių elementų, tokių kaip: pagrindas, stabdymo tarpiklis, gaubtas, rotorius, mentės, išmetamojo vamzdžio jungiamosios detalės, duslintuvas, guoliai, anglies šepetėliai ar maitinimo laidas.
  • Įrankių, kurie buvo: modifikuoti, taisyti ar bandyti taisyti (ne Mirka įgaliotųjų atstovų), iš dalies arba visiškai išardytų įrankių.
Garantija negalioja priedams, lagaminui, produktų pavyzdžiams ir (arba) Mirka kampanijos įrangai.
 
Mirka įgaliotojo aptarnavimo centro garantijos laikotarpiu pataisytoms/pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija. Remontuojant garantiniu laikotarpiu pradinis įrankio garantinis laikotarpis nepratęsiamas ir neatnaujinamas.
Niekas išskyrus Mirka, neturi teisės keisti, išplėsti ar pridėti čia pateiktų garantijos sąlygų. Parsisiųskite pilną Mirka garantijos aprašymą:
 
Dalių keitimą arba remontą garantiniu laikotarpiu atlieka oficialus „KWH MIRKA“ priežiūros centras UAB "Rigalit Lietuva" adresu: Europos pr. 36, Kaunas. tel. 8-677-25530, servisas@rigalit.lt 
Turint papildomų klausimų užpildykite žemiau pateiktą formą.
 

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-IV      8:00-17:00

V         8:00-16:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį