Šlifavimas be dulkių


Su Abranet, Mirkai pavyko tai, kas daugeliui kitų nepavyko - sukurti šlifavimo tinklelį. Tūkstančiai skylučių leidžia pasiekti neįtikėtiną dulkių nusiurbimą. Maksimalus atstumas nuo kiekvienos šlifavimo dulkės į artimiausią dulkių ištraukimo angą yra vos 0,5 mm. Ši inovatyvi šlifavimo struktūra suteikia daug privalumų.

Naudojant Abranet, dulkės yra pašalinamos iškart, ir nesitrina tarp šlifuojamo paviršiaus ir abrazyvo pagrindo, kol randa kelią į dulkių nutraukimo angą. Tai reiškia, kad abrazyviniai grūdeliai efektyviau šlifuoja paviršių.

Kadangi dulkės yra nuolat nutraukiamos nuo paviršiaus, jos nesklinda ir nesikaupia aplinkoje. Dėl to, kad dulkės iškart pašalinamos nuo paviršiaus tinklelis ilgiau išlieka agresyvus, o tai didina šlifavimo greitį, gerina kokybę. Kadangi jūs visada galite matyti, kas yra nušlifuota, galite kuo puikiausiai išvengti prašlifavimo ar nepakankamo nušlifavimo.

Abranet išsprendžia daugelį įsisenėjusių problemų, kaip antai vadinamųjų „dulkių tablečių“ susidarymą ar „popieriaus užsinešimą“. Kadangi dulkėms nebėra pagrindo ant kurio jos galėtų kauptis dingsta „dulkių tablečių“ susiformavimo galimybė ir tinklelis ilgiau neužsikemša dulkėmis, sumažinamos šlifavimo medžiagų sąnaudos.

SVEIKATA

Dulkės yra pavojingos dėl keleto priežasčių. Dulkės susidarančios šlifuojant stiklo pluoštą, anglies pluoštą, aliuminį, kietmedį yra pavojingos sveikatai dėl savo žalos kvėpavimo aparatui ir bendrai organizmui. Norėdami pagerinti darbo aplinką, darbuotojų darbo saugos ir sveikatos sąlygas, bei motyvaciją dirbti visų pirma reikia išsiaiškinti dulkių šaltinius, kenksmingų dalelių pavojaus sveikatai lygį ir imtis priemonių mažinančių dulkėtumą.

EFEKTYVUMAS

Aplinka be dulkių yra ne tik saugesnė mūsų sveikatai, ji taupo laiką ir pinigus. Darbuotojas gali dirbti greičiau ir geriau kontroliuoti savo darbo kokybę. Verslas laimi dėl didesnio našumą ir mažesnių sąnaudų. Pramonės šakai tai reiškia aukštesnė darbo kokybė, pažanga ir dar vienas žingsnis link standartizavimo.

 

PASITENKINIMAS

Su Abranet darbas einasi greičiau, dirbti yra lengviau, gaunami rezultatai geresni ir darbuotojai labiau patenkinti. Šlifavimas be dulkių leidžia geriau kontroliuoti šlifavimo procesą ir gauti geresnį galutinį rezultatą po apdailos.

ŠLIFAVIMO DISKAI TINKLELIO PAGRINDU

 


Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-IV      8:00-17:00

V         8:00-16:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį