• Gera kaina
  • Tik internetu

Grindų ženklinimo juosta Tesa 60760, 33 m x 50 mm

Kodas: 60760-00093-15 Spausdinti
Grindų ženklinimo juosta Tesa 60760 yra kieta plastifikuota PVC juosta, padengta agresyviais modifikuotais kaučiuko-dervos klijais.
Spalva
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7,75 €
vnt / su PVM
-15% 9,12 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Grindų ženklinimo juosta Tesa 60760 yra kieta plastifikuota PVC juosta, padengta agresyviais modifikuotais kaučiuko-dervos klijais.

Tesa 60760 privalumai:
• Didelė sukibimo jėga su daugeliu paviršių
• Tvirta PVC juosta itin atspari nusidėvėjimui
• Atspari tepalams, tirpikliams ir pan.
• Plėšoma ranka
• Yra įvairių spalvų

Pagrindinės taikymo sritys:
• Laikina žymėjimo juosta
• Identifikuoti ir ženklinti mobilius ir stacionarius daiktus

Charakteristika

Spalva Geltona/Juoda
Ilgis 33 m
Plotis 350 mm
Rūšis 60760
Pagrindo medžiaga Minkštas PVC
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 220 %
Atsparumas tempimui 33 N/cm
Bendras storis 150 µm
Sukibimas su plienu 2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės