Grindų ženklinimo juosta Tesa 60760, 33 m x 50 mm

Kodas: 60760-00093-15 Spausdinti
Grindų ženklinimo juosta Tesa 60760 yra kieta plastifikuota PVC juosta, padengta agresyviais modifikuotais kaučiuko-dervos klijais.
Spalva
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
14,65 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGrindų ženklinimo juosta Tesa 60760 yra kieta plastifikuota PVC juosta, padengta agresyviais modifikuotais kaučiuko-dervos klijais.

Tesa 60760 privalumai:
• Didelė sukibimo jėga su daugeliu paviršių
• Tvirta PVC juosta itin atspari nusidėvėjimui
• Atspari tepalams, tirpikliams ir pan.
• Plėšoma ranka
• Yra įvairių spalvų

Pagrindinės taikymo sritys:
• Laikina žymėjimo juosta
• Identifikuoti ir ženklinti mobilius ir stacionarius daiktus

Charakteristika

Spalva Geltona/Juoda
Ilgis 33 m
Plotis 350 mm
Rūšis 60760
Pagrindo medžiaga Minkštas PVC
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 220 %
Atsparumas tempimui 33 N/cm
Bendras storis 150 µm
Sukibimas su plienu 2 N/cm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0