Ženklinimo juosta Tesa Premium 4169, 50mm x 33m, geltona/juoda

Kodas: 04169-00063-93 Spausdinti
Tesa Premium 4169 ženklinimo juosta yra atspari ultravioletiniams spinduliams ir dėl storo pagrindo gali atlaikyti didelias mechanines apkrovas. Ji puikiai tinka ilgalaikiam panaudojimui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
28,94 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa Premium 4169 ženklinimo juosta yra atspari ultravioletiniams spinduliams ir dėl storo pagrindo gali atlaikyti didelias mechanines apkrovas. Ji puikiai tinka ilgalaikiam panaudojimui.

Pagrindinės taikymo sritys:
• Darbo zonų ženklinimas, pvz., gamyklose ir sandėliuose.
• Kreipiamosios linijos į žymėjimą reaguojantiems aparatams, pvz., transportavimo robotams.
• Parkavimo vietų ir laiptų ženklinimas, biuruose, ligoninėse, mugėse ir t. t.

Charakteristika

Spalva Geltona/Juoda
Ilgis 33 m
Plotis 350 mm
Rūšis 4169
Klijų tipas Akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 30 N/cm
Bendras storis 180 µm
Sukibimas su plienu 1.8 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0