Ženklinimo juosta Tesa Premium 4169, 50mm x 33m

Kodas: 04169-00063-93 Spausdinti
Tesa Premium 4169 ženklinimo juosta yra atspari ultravioletiniams spinduliams ir dėl storo pagrindo gali atlaikyti didelias mechanines apkrovas. Ji puikiai tinka ilgalaikiam panaudojimui.
Spalva
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
17,12 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa Premium 4169 ženklinimo juosta yra atspari ultravioletiniams spinduliams ir dėl storo pagrindo gali atlaikyti didelias mechanines apkrovas. Ji puikiai tinka ilgalaikiam panaudojimui.

Pagrindinės taikymo sritys:
• Darbo zonų ženklinimas, pvz., gamyklose ir sandėliuose.
• Kreipiamosios linijos į žymėjimą reaguojantiems aparatams, pvz., transportavimo robotams.
• Parkavimo vietų ir laiptų ženklinimas, biuruose, ligoninėse, mugėse ir t. t.

Charakteristika

Spalva Geltona/Juoda
Ilgis 33 m
Plotis 350 mm
Rūšis 4169
Klijų tipas Akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 30 N/cm
Bendras storis 180 µm
Sukibimas su plienu 1.8 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės