MIRKA šlifavimo diskas Novastar™ - viršykite savo lūkesčius


Novastar diskas yra naujausias MIRKA technologų išradimas. Tai naujos kartos plėvelės pagrindo šlifavimo diskas, kuris yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Nors sukurtas būtent vandens transporto, kompozito ir mašinų rinkoms (nes šiose rinkose viena iš didžiausių problemų su kuriomis susidurdavo šlifuotojai buvo disko neatsparumas drėgmei, negalėjimas dirbti lauko sąlygomis). Novastar nepakeičiamas ir medienos rinkoje, kur viena didžiausių problemų buvo šlifavimo disko abrazyvo apsinešimas dulkėmis ir kampų nudilimas šlifuojant briaunas ir kampus. Novastar išsprendė abi problemas: plėvelės pagrindo diskas yra atsparus vandeniui, o lanksti struktūra neleidžia nudilti kraštams greičiau nei kitoms disko dalims. 

Kai susiduriate su šlifavimo iššūkiais – leiskite NOVASTAR šlifavimo diskui jus nustebinti

Novastar pagamintas naudojant aukščiausios kokybės daugiasluoksnę lanksčią plėvelę su keramikinio ir aliuminio oksido grūdų mišiniu, dėl plėvelės savybių automatiškai atstumti dulkes abrazyvas mažiau apsineša taip likdamas aštrus ilgiau, kas prailgina disko naudojimo laiką. Dėka plėvelės pagrindo, disko kraštai nusidėvi mažiau, kas buvo didelė problema ne tik popieriaus bet ir tinklelio pagrindo diskų problema. Optimaliai išspręstas dulkių ištraukimas naudojant naują „daugiaskylę“ disko karpymo sistemą. 100% vandeniui atsparus ir įspūdingus rezultatus pateikiantis, ypač ant kietų paviršių diskas tai šiuo metu rinkoje neturintis konkurentų profesionalių šlifuotojų pasirinkimas.

Pateikite NOVASTAR iššūkį – mes tai padarėme daugiau nei 300 įmonių aplink visa žemės rutulį

MIRKA technologai kurdami NOVASTAR diskus turėjo pasiekti vieną tikslą: pateikti nepriekaištingus šlifavimo rezultatus bet kokiomis sąlygomis. Dėka naujų MIRKA gamybos technologijų, našumas ir efektyvumas dirbant su NOVASTAR didelėmis gamybinėmis apsukomis pateisino visus lūkesčius. Renkantis stambesnį grūdą norint nušlifuoti didesnį kiekį ir smulkesnį grūdą siekiant nepriekaištingo paviršiaus paruošimo galutinei apdailai su NOVASTAR galite praleisti keletą šlifavimo žingsnių taip taupant ne tik laiko sąnaudas, bet ir finansinius resursus: dėl „daugiaskylio“ paviršiaus abrazyvas neužsineša – todėl lieka aštrus ir gali būti naudojamas ilgiau, taip pat darbo aplinka tampa švaresnė ir saugesnė. Dėl specialios lanksčios plėvelės pagrindo disko kraštai taip pat nedyla taip greitai lyginant su popieriumi ar tinkleliu.


Pagrindiniai NOVASTAR privalumai:

 • Išskirtinai geras nušlifavimas pasirenkant stambesnį grūdą
 • Abrazyvų sudėties maišymas ir techniškai apdirbtas užnešimas neleidžia dulkėms kauptis ant abrazyvo
 • Aukštos kokybės plėvelės naudojimas ne tik diską, bet ir jo kraštu padaro išskirtinai atsparius nusidėvėjimui
 • Pilnai vandeniui atsparus įgalinantis dirbti ir drėgnoj ir sausoj aplinkoj (oro sąlygomis).
 • Ypatingai lygus paviršius šlifuojant kietus paviršius
 • Efektyvus „daugiaskylis“ disko pagrindas dvigubai ilgiau apsaugo abrazyvą nuo užsinešimo dulkėmis 

NOVASTAR pritaikymas:

Diskas yra pasirinktinai 125mm diametro 89 sk. ir 150mm diametro 121 sk.
Grūdo rupumas nuo P80 iki P600

 • Medienos apdirbimas
 • Dirbtinio akmens (kompozito) šlifavimas
 • Transporto priemonių paviršių paruošimas
 • Jūrų transporto paviršių atnaujinimas
 • Mašinų paruošimas perdažymui

Norite išbandyti NOVASTAR ar bet kurį MIRKA šlifavimo sprendimą pritaikyta jūsų iššūkiams – susisiekite su MIRKA rankinio šlifavimo atstovu Lietuvoje: Valeriju Kurkinu +37065753399

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

 • Tel. +370 618 50633
 • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-V      8:00-17:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį