Poliruoklis Mirka PS 1437 150 mm

Kodas: 8991300111 Spausdinti
Elektrinis poliruoklis Mirka PS 1437 turi galingą, aukšto sukimo momento elektrinį variklį, kartu su mažesniu jungikliu ir iš anksto pasirinktu apsisukimų greičiu, kas leidžia pasiekti tikslų poliravimui reikalingą greitį.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
436,86€
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00€

Prekės informacija

Elektrinis poliruoklis Mirka PS 1437 turi galingą, aukšto sukimo momento elektrinį variklį, kartu su mažesniu jungikliu ir iš anksto pasirinktu apsisukimų greičiu, kas leidžia pasiekti tikslų poliravimui reikalingą greitį.
Geresniam kontroliavimui, Mirka PS 1437 turi pakeliamą rankeną ir šoninę rankeną bei veleno užraktą, leidžiantį padą pakeisti lengvai.
Tai puikus įrankis poliruoti mažesniems paviršiams ir sukurtas naudoti su nedidesniu kaip 150 mm padu.
Kad pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojama Mirka poliravimo komponentus, šlifavimo ir poliravimo padus naudoti kartu.

Charakteristika

Galia 1400 W
Įtampa 230 V
Triukšmo lygis 82 dB
Variklio tipas Elektrinis
Vibracijos lygis 3 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą Neįeina
Maksimalus sūkių skaičius 3700 /min.
Greitis 1100 - 3700 sūk./min.
Pado dydis 77 mm, 125 mm, 135 mm, 150 mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

Mirka yra viena iš Suomių kapitalo KWH Group įmonių ir didžiausia dengtų abrazyvų gamintoja Skandinavijoje. Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido Mirkai tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lyderiu taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien, Mirka siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Mirka produkcija gaminama Suomijoje ir apie 90% produkcijos yra eksportuojama ir parduodama daugiau nei 80 šalių. Mirka savo atstovybes turi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, JAV, Švedijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Meksikoje, Singapūre, Estijoje, Brazilijoje, Kinijoje, Rusijoje, Kanadoje, Norvegijoje ir Danijoje.

Mirka yra pirmoji savo srities bendrovė gavus tris svarbiausius kokybės standartus.

  • Patikima kokybė užtikrinama ISO 9001 kokybės vadybos sistema.
  • OHSAS 18001 profesinės sveikatos ir saugos valdymo sistema užtikrina aukštą darbų saugos lygį.
  • ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistema įrodo, kad yra tausojama aplinka visose veiklose.

 

Išsaugotos prekės