SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Nesvarbu, kokį darbą atliekate, kiekvienas darbas turi būti atliktas kokybiškai ir profesionaliai. Priimti teisingus sprendimus ir apsispręsti tikrai bus kur kas lengviau pasinaudojant patyrusių specialistų konsultacija ir aptarus viską gyvai arba telefonu.

 šlifavimo medžiagos konsultacija Turite problemų su paviršiaus paruošimu gruntavimui ar dažymui? Ieškote geresnių poliravimo sprendimų? Norite paruošiamąjį darbą atlikti keletu žingsnių greičiau?

Rankinio šlifavimo specialistas Valerijus atsakys į visus rūpimus klausimus telefonu +370 657 53399 (valerijus@rigalit.lt), mašininio šlifavimo klausimais kreiptis į Virginijus +370 618 76616 (virginijus@rigalit.lt).

Medienos apdaila konsultacijaTurite problemų su dažų išsiliejimu? Turite dizainą, bet nežinote, kaip jį išpildyti? Norite patenkinto kliento per trumpesnį laiką?

Medienos apdailos medžiagos: dažai, lakai, beicai. Naujausios dažymo technologijos ir mados. Dažų kolekcijos ir colortunes spalvų pritaikymas jūsų klientų poreikiams - visas naujoves sužinosite numeriu +370 664 32560 (povilas@rigalit.lt) arba +370 657 88964 (audrius@rigalit.lt).

    Klijų medienai konsultacija Turite problemų su klijavimo operacija? Norite klijuoti greičiau? Norite turėti geresnes klijų siūlės savybes?

Skambinkite klijų technologui Rolandui Bagdzevičiui: +370 618 76161 (rolandas@rigalit.lt) konsultacijai telefonu arba užsiregistruoti susitikimui.

 Dažymo įrangos konsultacija Turite klausimų, kokį dažymo būdą, įrankį ar dažymo sistemą pasirinkti? 

Į šiuos bei kitus Jums svarbius klausimus atsakys vadybininkas technologas Tadas telefonu +370 657 86693 (tadas@rigalit.lt).

RIGALIT Lietuva profesionalai yra pasiruošę suteikti konsultacijas, pasidalyti savo sukaupta patirtimi, padėti priimti tinkamus sprendimus. Kreipkitės ir tikrai rasime būdą, kaip pagelbėti. Mes galime Jums padėti pasiekti tinkamą rezultatą!