Alyva Naturtrend NPO, 750 ml

Kodas: 110037 Spausdinti
Kontrastingumo nepabrėžianti, giliai įsiskverbianti alyva, kurios sudėtyje yra tirpiklio.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
26,62 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Kontrastingumo nepabrėžianti, giliai įsiskverbianti alyva, kurios sudėtyje yra tirpiklio.

Tinka beveik visų tipų vidaus medienai. Pritaikytas medinėms ir kamštinėms grindims, baldams, darbinėms plokštėms, medinėms pertvaroms, grindiniui, pramoniniam parketui, laiptams ir pan. Tai pat be specialaus pagrindo paruošimo galima padengti egzotišką ir turinčią daug ekstraktų medieną.

Gaminys tinka išankstiniam paviršių, kurie bus padengti spalvota „NatureColor“ danga, paruošimui. Taip pat galimi mišiniai su šiuo gaminiu, siekiant išlaikyti skaidrią spalvą.

Gamintojas

"AkzoNobel" grupė yra tarptautinė Olandijos įmonė, kurianti dažus ir efektyvias dangas tiek pramonei, tiek vartotojams visame pasaulyje. Įmonės prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas ne tik Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje, Azijoje, bet ir tolimoje Pietų Amerikoje. Įmonės būstinė yra Amsterdame, bet veiklą  vykdo daugiau nei 80 šalių ir yra suskirstyta į pagrindinius verslus nuo dekoratyvinių dažų, miltelinių dažų, automobilių, jūrų dangų iki medinių dangų ir medienos klijų.

AkzoNobel Adhesives“ yra vienas iš daugelio „AkzoNobel“ prekės ženklų ir yra pagrindinis medienos apdirbimo pramonės klijų sprendimų tiekėjas, patikimas partneris daugiau nei 80 metų. Prekės ženklas žinomas dėl savo sprendimų statybinių produktų, grindų ir baldų pritaikymo srityse.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu