SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Dažų šildymo aparatas Wagner TempSpray H 126, 10 m, be purkštuvo, 2311659

Kodas: 2311659 Spausdinti
Wagner TempSpray H 126, 10 m, be purkštuvo (2311659) - dažų šildymo aparatas, supaprastinantis dažymo proceą, idealiai tinkantis dažų purškimui beoriu būdu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 703,68 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner TempSpray H 126, 10 m, be purkštuvo (2311659) - dažų šildymo aparatas, supaprastinantis dažymo proceą, idealiai tinkantis dažų purškimui beoriu būdu.

Su lengva ir lanksčia 10 m ilgio DN6 nerūdijančio plieno žarna ir ergonomišku Airless Vector Grip purkštuvu, komplektas yra idealus priedas beorėms membraninėms ir stūmoklinėms pompoms.

Šildomoje žarnų sistemoje medžiagos temperatūra yra neribotai kintama nuo 20° C iki 60° C pagal poreikį, o tai turi daug privalumų, nes sumažina medžiagos klampumą. Be to, sumažėja purškimo slėgis ir žymiai sumažėja medžiagos perpurškimas, o tai leidžia sutaupyti iki 20% medžiagų.

Sumažintas darbinis slėgis ne tik padidina dažymo efektyvumą, bet ir sumažina dažų purkštuvo bei purkštuvo antgalio susidėvėjimą.

TempSpray H 126 (be purkštuvo) privalumai:
Patobulintos purškimo ir paviršiaus savybės: galima purkšti net labai klampias medžiagas.
Patogus naudoti: sukurtas specialiai dažų apdorojimui, lengvai pritaikomas visuose beoriuose įrenginiuose.
Mažesnis įrangos susidėvėjimas: nes reikalingas mažesnis medžiagos slėgis.
Sutaupoma dažų: dėl minimalaus perpurškimo.
Lankstus: temperatūros valdymas nuo 20°C iki 60°C.
Jokio nuovargio: lanksti plienu armuota DN6 žarna.
Mažas svoris: tik 3,5 kg.

Charakteristika

Rūšis TempSpray H 126
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maksimalus slėgis 250 bar
Didžiausia medžiagos klampa 5,000 mPas
Darbų apimtis virš 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Alyva
Glazūra
Gruntas
Impregnantas
Lakas
Šildytuvo galia 600 W
Temperatūros reguliatorius 20 – 60 °C
Maitinimo laidas 4 m
Komplekto žarnos ilgis 10 m
Svoris 3.5 kg

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0