SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Tapetų garintuvas Wagner SteamForce Pro, 2351453

Kodas: 2351453 Spausdinti
Wagner SteamForce Pro (2351453) - profesionalus tapetų garintuvas tinkamas dideliems tapetų plotams nuimti, pasižymintis patogumu, veiksmingumu ir saugumu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
700,11 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner SteamForce Pro (2351453) - profesionalus tapetų garintuvas tinkamas dideliems tapetų plotams nuimti. Pasižymi patvarumu, patogumu, veiksmingumu ir saugumu.

SteamForce Pro privalumai:
Galingas: idealiai tinka dideliems tapetų plotams nuimti, net ir dažytiems tapetams ar kelių sluoksnių.
Veiksmingas be chemikalų: nereikia išankstinio apdorojimo valymo priemonėmis, dėl natūralios vandens garų galios galima pašalinti net mažas daleles nepaliekant jokių likučių.
Tvirtas profesionalus įrenginys: sunkiai pasiekiamose vietose galima dirbti ir be kopėčių.
Patvarus: anoduotas vandens bakas apsaugo nuo korozijos.
Saugus ir patogus: šilumą izoliuojanti darbo žarna.

Charakteristika

Galia 2750 W
Rūšis SteamForce Pro
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maitinimo laidas 5 m
Maksimalus garinimo laikas 90 min
Įkaitimo laikas ~ 18 min

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės