SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Wagner PlastMax elektrinis tinko maišymo ir purškimo aparatas, 15.0 l/min, 2361587

Kodas: 2361587 Spausdinti
Wagner PlastMax (2361587) - tinko maišymo, siurbimo ir purškimo aparatas ekonomiškam medžiagų panaudojimui, pasižymintis lengvu transportavimu, priežiūra ir ilgaamžiškumu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
10 088,98 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner PlastMax (2361587) - tinko maišymo, siurbimo ir purškimo aparatas ekonomiškam medžiagų panaudojimui. Pasižymi lengvu transportavimu, priežiūra ir ilgaamžiškumu.

PlastMax privalumai:
Visas sprendimas viename: maišymas, siurbimas ir purškimas vienu įrenginiu.
Patogus ir galingas: aiškiai išdėstytas valdymo skydelis su greičio keitikliu ir medžiagos srautu (iki 20 l/min, priklausomai nuo siurblio korpuso).
Lengvas transportavimas ir greitas valymas: pakreipiama maišymo kamera ir greitas statoriaus keitimas leidžia lengvai valyti. Transportavimui įrenginį galima išardyti į keturis modulius.
Lengva prižiūrėti ir ilgaamžis: savaime įsiurbiantis vandens siurblys su nerūdijančio plieno korpusu ir žalvario sparnuotė.
Integruotas kompresorius (250 l/min siurbimo galia): atsparus nešvarumams ir be alyvos suspaustas oras, reikalaujantis mažai priežiūros.

PlastMax komplektacija:
• Aukšto slėgio sraigtinė pompa Wagner PlastMax - (2361594)
• Pneumatinis purkštuvas Wagner - (2334122)
• Žarna tinko purškimui Wagner DN25, 10 m, M/V25, su oro žarna - (2325182)
• Priedų dėžė Wagner PlastMax, pilna - (2362233)

Charakteristika

Galia 3000 W
Rūšis PlastMax
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Purškimo tipas Plaster (Tirštas purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 40 bar
Didžiausias našumas 15,0 l/min
Darbų apimtis virš 200 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Tinkas
Pompos tipas Sraigtinė pompa
Maksimalus užpildo dalelių dydis 6 mm
Komplekto žarnos ilgis 10 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0