• Naujiena Naujiena

Mirka DEOS II Delta 663 elektrinis plokštuminis šlifuoklis 100 x 152 x 152 mm, 300 W, 3.0 mm, EU, MID6634044

Kodas: MID6634044 Spausdinti
Mirka® DEOS II Delta 663 (MID6634044) yra elektrinis trikampio formos orbitinis šlifuoklis idealiai tinkantis tiksliam ir efektyviam kampų, profilių, vertikalių ir sunkiai pasiekiamų vietų šlifavimui bet kokiu kampu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
606,21 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka® DEOS II Delta 663 (MID6634044) yra elektrinis trikampio formos orbitinis šlifuoklis idealiai tinkantis tiksliam ir efektyviam kampų, profilių, vertikalių ir sunkiai pasiekiamų vietų šlifavimui bet kokiu kampu. Skirtas naudoti medžio apdirbimo ir dekoratyvinio dažymo darbams.

Galingas naujos kartos "Mirka® DEOS II" tęsia sėkmingo orbitinio šlifuoklio istoriją, praturtindama jį daugybe naudingų patobulinimų. Tik 10 cm aukščio, kompaktiškas ir labai žemas profilis užtikrina aukštą manevringumą ir padeda užtikrinti tikslų ir efektyvų šlifavimą.

Gali būti naudojamas ilgą laiką be nuovargio dėl žemo triukšmo lygio ir mažų vibracijų. Naujoji konstrukcija suteikia paprastą būdą reguliuoti šlifavimo greitį, leisdama lengvai valdyti svirtį ir naudoti aiškiai matomus šviesos diodus greičio reguliavimui.

Bešepetėlio variklio dėka Mirka DEOS II užtikrina ilgaamžišką ir efektyvų darbą, tvarkydamasis su sudėtingais ir sunkiais uždaviniais.

Kaip integrali „Mirka“ šlifavimo be dulkių dalis, „Mirka DEOS“ leidžia šlifuoti be dulkių, o „Bluetooth“ ryšys leidžia sklandžiai integruotis su „myMirka“ programėle, kad būtų galima stebėti vibracijos poveikį, taip pat kitus papildomus šlifuoklio nustatymus ir funkcijas.

Svarbiausi Mirka® DEOS II Delta 663 privalumai:
• Galingas ir puikus našumas.
• Kompaktiškas ir žemas profilis suteikia visišką šlifavimo proceso kontrolę.
• Ilgalaikis operatoriaus komfortas, leidžiantis dirbti be nuovargio.
• Lengvai valdoma svirtis šlifavimo greičiui reguliuoti su mažai matomais LED indikatoriais, rodančiais apsukų skaičių.
• Efektyvus šlifavimas be dulkių.
• Labai efektyvus ir ilgaamžis variklis be šepetėlių.
• Gali susidoroti su sudėtingais darbais ir sunkiomis užduotimis.
• „Bluetooth“ ryšys ir vibracijos stebėjimas.

Charakteristika

Galia 300 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 68 dB
Rūšis DEOS II
Orbita 3.0 mm
Padelio dydis 100 x 152 x 152 mm
Variklio tipas Elektrinis
Jungtis Bluetooth
Vibracijos lygis 2,6 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą 8292663011
Maksimalus sūkių skaičius 10000 /min.
Greitis 5000 - 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Plokštuminis
Svoris 0.97 kg

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0