Fibro šlifavimo diskas Karbosan CER51

Kodas: 958160 Spausdinti
Fibro šlifavimo diskas CER51 pagamintas iš aukštos kokybės abrazyvinių medžiagų, užtikrinančių ilgą tarnavimo laiką ir puikius rezultatus.
Grūdėtumas
Skersmuo
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,43 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaFibro šlifavimo diskas CER51 pagamintas iš aukštos kokybės abrazyvinių medžiagų, užtikrinančių ilgą tarnavimo laiką ir puikius rezultatus šlifuojant nerūdijantį plieną (Inox), plieno lydinius su dideliu priemaišų kiekiu, šilumai atsparų plieną, ketų.

Pasižymi karštį sugeriančia danga („Topsize“). Vulkanizuoto pluošto pagrindas su keramikos abrazyvu užtikrina tolygų šlifavimo procesą.

Charakteristika

Pagrindas Vulkanizuotas pluoštas
Užnešimo būdas Rankinis šlifuoklis
Abrazyvas Keramika
Pakuotė Pakuotėje 50 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Taikymo sritys Ketus
Nerūdijantysis plienas (Inox)
Plieno lydiniai su dideliu priemaišų kiekiu
Šilumai atsparus plienas
Apsisukimų greitis 80 m/s
Vidinės skylės skersmuo 22.23 mm

Dokumentai

Gamintojas

Karbosan“, pirmasis Turkijos klijuotų abrazyvinių gaminių gamintojas, savo gamybinę veiklą pradėjo 1967 m. Stambulo Halkalı mieste, kuriame dirbo 40 darbuotojų, įkurtų 9 000 m2 plote.

Šiandien įmonė siūlo kokybiškus, patikimus ir aukštos kokybės produktus daugiau nei 75 šalyse 6 žemynuose.

Dėl investicijų į inovacijas ir MTEP studijas Karbosan turi platų gaminių asortimentą tobuliems paviršiams pasiekti.

Turėdama daugiau negu 56 metų patirtį gaminant aukštos kokybės klijuojamus abrazyvinius gaminius, „Karbosan“ sukūrė savo sistemą, kad patenkintų klientų poreikius ir lūkesčius, užtikrinant aukštą našumą – nuo žaliavų tiekimo iki aptarnavimo po pardavimo.

Yra pirmoji įmonė Turkijoje, gaminanti klijuojamus abrazyvus pagal ISO 9001 kokybės vadybos sistemą ir pirmoji Turkijos įmonė, priklausanti Europos abrazyvų gamintojų federacijai (FEPA) ir abrazyvų saugos organizacijai (OSA), gaminanti aukštos kokybės produkciją.

Gaminių asortimento kokybė yra sertifikuota Turkijos standartų instituto kaip TS EN 12413 klijuotiems abrazyvams ir TS EN 13743 dengtiems abrazyvams.

„Karbosan“ atsižvelgia į poveikį aplinkai ir kiekviename žingsnyje nuo žaliavos iki gaminio pristatymo klientams daro savo gamybą subtilią gamtai pagal ISO 14001 aplinkos vadybos sistemą.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės