SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Filtras kartoninis Super Eco B, 0.75 x 13.50 m (10 m²)

Kodas: 06.99971B Spausdinti
Super Eco B (0.75 x 13.50 m) - kartoninis armonikos tipo filtras, pagamintas iš dviejų sluoksnių tvirto kartono, tinkamas naudoti dažymo kamerose, rankinio dažymo sienelėse, automatinėse dažymo mašinose dažų dulkių sulaikymui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
34,04 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Super Eco B (0.75 x 13.50 m) - kartoninis armonikos tipo filtras, pagamintas iš dviejų sluoksnių tvirto kartono. Filtro konstrukcija stipriai sumažina ištraukiamo oro greitį ir dažų dulkės prilimpa prie filtro.

Šio tipo filtrus paprasta sumontuot ir pakeisti. Tinka naudoti dažymo kamerose ir rankinio dažymo sienelėse, automatinėse dažymo mašinose dažų dulkių sulaikymui, naudojant daugelį dažų ir lakų. Geriausiai tinka, kada dažų dulkės yra labai lipnios.

NETINKA su greitai džiūvančiais dažais, kurių dulkės sausos ir nelipnios.

Privalumai:
• Greitas montavimas ir pakeitimas, nedidelė kaina.

Trūkumai:
• Mažas efektyvumas, sukuriamas didelis oro pasipriešinimas, dažnas keitimas.

Charakteristika

Filtro spalva Balta
Filtro plotis 0,75 m
Filtro ilgis 13,50 m
Optimalus oro srautas 0,7 m/s
Pirminis slėgio kritimas 130 - 250 Pa
Sulaikymo geba 18 kg
Didžiausia darbinė temperatūra 180 °C
Filtravimo efektyvumas 98,01%
Filtro tipas Super Eco B

Dokumentai

Gamintojas

„RIGALIT“ buvo įkurta Rygoje 1991 m. Tuo metu įmonėje dirbo tik 6 darbuotojai. Šiandien įmonės veikla vykdoma Latvijoje SIA „RIGALIT“ (Ryga), Lietuvoje UAB „RIGALIT Lietuva“ (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO „Belrigalit“ (Minskas).

"RIGALIT" yra specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo įmonė medienos pramonei, atstovaujanti tokius prekinius ženklus kaip "AkzoNobel", „KWH Mirka“, „GMBH Wagner“, "Renner Italia" ir kt. (daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite skiltyje „Prekės ženklai“).

Įmonės komandą sudaro profesionalūs specialistai, siekiantys bendro tikslo: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų ir techninės pagalbos tiekimą, pagalbą diegiant efektyvesnius produktus gamyboje ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą. "RIGALIT" siūlo aukščiausios kokybės mašinų ir rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medžio apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius bei įrangą.

Išsaugotos prekės 0