Šlifavimo padas Mirka UNI 150 mm, 5/16" + M8, Grip, 61 sk.

Kodas: 8295494111 Spausdinti
Abranet kieto tankumo UNI 150 mm padas visų skylių deriniams.
Pado tipas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
57,49 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Abranet kieto tankumo UNI 150 mm padas visų skylių deriniams. Šis Abranet padas optimizuotas lygiems paviršiams ir pasižymi aukštu kraštinių patvarumu. 15 didesnių skylių leidžia naudoti įprastiems diskams su 6, 6+1, 9 ir 15 skylių.

Nerekomenduojamas naudoti su 150 mm ROS įrenginiais, nes UNI pado ir platus Abranet derinys nesuteikia optimalaus dulkių ištraukimo. Į komplektą įeina 150 mm apsauginė tarpinė.

Kad būtų užtikrintas teisingas įmontavimas, visada naudokite tiekiamas tarpines poveržles, įsitikinkite, kad tarp šlifavimo įrenginio gaubto ir viršutinės šlifavimo pado dalies yra mažiausias tarpas, kad būtų išvengta trinties tarp šių dviejų dalių. Priveržkite stipriai varžtą.

Šlifavimo padas niekada neturi apsisukti. Kartais patikrinkite, ar varžtas gerai prisuktas.

Charakteristika

Skylių skaičius 61 skylė
Skersmuo 150 mm
Tvirtinimo sistema Grip
Pado forma Apvalus
Prijungimo varžto dydis 5/16"+ M8

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0