Dažymo juosta Tesa 4316, 50 m, 100°C, skaidri

Kodas: 04316-00009-03 Spausdinti
Tesa 4316 yra smulkiai krepuota popierinė apsauginė juosta. Šis gaminys plonas ir lankstus, todėl tinka visiems bendros paskirties apsaugojimo darbams, taip pat džiovinimui krosnyje iki 100 °C temperatūros.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
4,28 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4316 yra smulkiai krepuota popierinė apsauginė juosta. Šis gaminys plonas ir lankstus, todėl tinka visiems bendros paskirties apsaugojimo darbams, taip pat džiovinimui krosnyje iki 100 °C temperatūros.

Pagrindinės taikymo sritys:
Gaminys pakankamai atsparus drėgmei. Dažai ir glaistai gerai prilimpa prie pagrindo.
Juosta gali būti naudojama dažyto metalo, gumos, stiklo ir chromuotų paviršių apsaugai

Charakteristika

Ilgis 50 m
Plotis 25 mm
Rūšis 4316
Pagrindo medžiaga Šiek tiek krepuotas popierius
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 10%
Atsparumas tempimui 38 N/cm
Bendras storis 140 µm
Atsparumas temperatūrai 100 °C
Sukibimas su plienu 3.4 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 12 vnt.

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0