Poliravimo pasta Mirka Polarshine 8

Kodas: 7993302511 Spausdinti
Mirka Polarshine M8 poliravimo pasta sukurta kaip vieno žingsnio mišinys OEM industrijos pritaikyme kartu su Polarstar SR apdailos diskais.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
11,36 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka Polarshine M8 poliravimo pasta sukurta kaip vieno žingsnio mišinys OEM industrijos pritaikyme kartu su Polarstar SR apdailos diskais.
Pasižymi labai blizgančiu lygiu normaliuose 2K ir 1K skaidriuose ir viršutiniuose sluoksniuose. Talpa 250 ml.

Charakteristika

Rūšis 8
pH 7,0 - 8,0
Tankis 1,05
Klampumas 20,5
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 23
Pakuotė Pakuotės: 250 ml, 1 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės