SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Kišeninis filtras G4 592 x 592 x 610 mm, metalinis

Kodas: 06.744F592592610 Spausdinti
G4 kišeninis filtras pasižymi dideliu dulkių sugėrimo pajėgumu, todėl jo veikimo ciklas yra ilgas.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
31,59 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

G4 kišeninis filtras susideda iš vieno sintetinio sluoksnio ir yra tinkamas kaip šiurkštus filtras arba kaip prieš filtras prieš didelio efektyvumo filtrą.

Kišeninis filtras sukurtas taip, kad kiekvienas maišelis gali visiškai atsidaryti, nesusidurdamas su kitu. Tai užtikrina optimalų kiekvieno kvadratinio centimetro panaudojimą.

Filtras pasižymi dideliu dulkių sugėrimo pajėgumu, todėl jo veikimo ciklas yra ilgas.

Taikymas: oro filtravimui visų tipų aušinimo, šildymo, vėdinimo sistemose ir dažymo dirbtuvėse.

Charakteristika

Filtro spalva Balta
Filtro plotis 592 mm
Optimalus oro srautas 3,2 m/s
Pirminis slėgio kritimas 20 - 50 Pa
Didžiausia darbinė temperatūra 80 °C
Filtravimo efektyvumas 90 – 95%
Filtro tipas G4
Filtro aukštis 592 mm
Filtro gylis 610 mm

Dokumentai

Gamintojas

„RIGALIT“ buvo įkurta Rygoje 1991 m. Tuo metu įmonėje dirbo tik 6 darbuotojai. Šiandien įmonės veikla vykdoma Latvijoje SIA „RIGALIT“ (Ryga), Lietuvoje UAB „RIGALIT Lietuva“ (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO „Belrigalit“ (Minskas).

"RIGALIT" yra specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo įmonė medienos pramonei, atstovaujanti tokius prekinius ženklus kaip "AkzoNobel", „KWH Mirka“, „GMBH Wagner“, "Renner Italia" ir kt. (daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite skiltyje „Prekės ženklai“).

Įmonės komandą sudaro profesionalūs specialistai, siekiantys bendro tikslo: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų ir techninės pagalbos tiekimą, pagalbą diegiant efektyvesnius produktus gamyboje ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą. "RIGALIT" siūlo aukščiausios kokybės mašinų ir rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medžio apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius bei įrangą.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės