Rankinis purkštuvas Wagner TOPFINISH GM 1010 G CAT-X HVLP plus

Kodas: 2374000 Spausdinti
Ergonomiškas darbas, aukštos kokybės rezultatai, paprastas aptarnavimas - WAGNER GM 1010 G žemo slėgio purkštuvas su standartinėmis HVLP bei HVLP plus oro skaidymo galvutėmis.
Galvutės dydis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
423,50 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

WAGNER GM 1030P žemo slėgio purkštuvas su standartinėmis HVLP bei HVLP plus oro skaidymo galvutėmis - ergonomiškas darbas, aukštos kokybės rezultatai, paprastas aptarnavimas.

Privalumai:
• Tinka visų tipų medžiagoms, visos dalys turinčios sąlytį su dažais pagamintos iš nerūdijančio plieno.
• Puikiai tinka medienos ir metalo dažymui.
• Puikią medžiagos skaidymo kokybę, užtikrina 12-skylių dažų skaidymo galvutė.
• Purkštuvas ergonomiškas ir puikiai subalansuotas.
• Didelis adatų ir oro skaidymo galvučių pasirinkimas

Charakteristika

Rūšis TOPFINISH GM 1010 G CAT-X
Paskirtis Dažų purškimas
Darbinė temperatūra 43 °C
Purškimo tipas Airspray
Naudojimo būdas Rankinis
Medžiagos temperatūra 80 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 8 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) G 3/8“
Oro jungtis G 1/4“
Jungtis (oro įleidimo) G 1/4“
Purkštuvo tipas Žemo slėgio purkštuvas

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės