Robotizuotas pramoninis ekscentrinis šlifuoklis Mirka AIROS 550CV 125 mm

Kodas: MIA5502012 Spausdinti
Mirka „AIROS“ yra pirmasis išmanusis elektrinis šlifuoklis, skirtas pramoniniams robotams, kurį lengva integruoti, atitinka įvairių gamybos pramonės šakų reikalavimus.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka „AIROS“ yra pirmasis išmanusis elektrinis šlifuoklis, skirtas pramoniniams robotams. Mirka AIROS 550CV 125 mm šlifuoklį lengva integruoti ir jis atitinka įvairių gamybos pramonės šakų reikalavimus.

LENGVA INTEGRUOTI
Mirka „AIROS“ elektrinis šlifuoklis sveria vos 1,4 kg ir yra lengvai pritaikomas prie mažos apkrovos roboto rankų, o jo kompaktiška ir lengva elektrinė šlifavimo galvutė yra specialiai sukurta nuolatiniam šlifavimui.
Paprastas įdiegimas: šlifavimo galvutėje yra greito kabelio jungtis ir greitai pritvirtinama vakuuminės žarnos jungtis.

NUOLATINĖ KOKYBĖ
Mirka „AIROS“ elektriniame šlifuoklyje integruotas dirbtinis intelektas leidžia palaikyti ryšį tarp šlifavimo galvutės ir valdymo sistemos. Gavę išsamią informaciją apie šlifuoklio būklę ir galimybes jį pritaikyti, galite visiškai kontroliuoti šlifavimo procesą.
Jūs gaunate tikslų apsukų valdymą dėka variklio be šepetėlių ir valdiklio su „Mirka“ patentuota technologija. Kad būtų išlaikyta vienoda kokybė, sukimosi dažnis išlieka pastovus, net ir esant didelei apkrovai.

PILNAS VISŲ PAVIRŠIŲ VALDYMAS
Naujoji Mirka „AIROS“ išmanioji elektrinė šlifavimo galvutė tinka robotizuotam visų paviršių šlifavimui. Kad pasiekti optimalius šlifavimo rezultatus, „Mirka AIROS“ geriausiai derinti su kokybiškais „Mirka“ abrazyvais.

Privalumai:
• Nuolatinis ir konfigūruojamas RPM
• Skirtas visų rūšių robotų šlifavimui
• Apsauga nuo dulkių ir vandens (IP66)
• Skirtas sunkiai pasiekiamų vietų šlifavimui
• Minimali priežiūra

PAGAMINTA TAIP, KAD IŠLIKTŲ
Su „AIROS“ 550CV 125 mm galima patenkinti visus šlifavimo poreikius, įskaitant šlapio šlifavimo darbus. Jis taip pat saugus naudoti pavojingoms medžiagoms.
Kompaktiškas dizainas ir bešepetinis variklis kartu su tvirtu aliuminio korpusu užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir saugesnį darbą.
Pritaikytas pramoniniam naudojimui. Reikalauja labai mažai priežiūros.

Charakteristika

Galia 350 W
Triukšmo lygis 71 dB
Rūšis AIROS
Orbita 5 mm
Padas įeina į komplektą 8292502011
Greitis 4000 - 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Pado dydis 125 mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės