Rankinio šlifavimo kaladėlė Mirka 70 x 125 mm, Grip, 13 sk. pilka

Kodas: 8391402011 Spausdinti
Mirka 70 x 125 mm - rankinio šlifavimo kaladėlė specialiai suprojektuota šlifavimui rankomis kartu su Mirka tinkliniais šlifavimo abrazyvais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
20,49 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Rankinio šlifavimo kaladėlė specialiai suprojektuota šlifavimui rankomis kartu su Mirka tinkliniais šlifavimo gaminiais, taip pat tinka naudoti ir su kitais produktais, kurie pritvirtinami prie rankenos.
Siekiant užtikrinti šlifavimą be dulkių, reikia prijungti žarną prie dulkių siurblio.
Dėka mažo dydžio, ši rankinio šlifavimo kaladėlė puikiai tinka mažų paviršių ir sunkiai pasiekiamų vietų šlifavimui.

Charakteristika

Tvirtinimo sistema Grip

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu