Rankinio šlifavimo kaladėlių komplektas Mirka 70 x 198 mm, Grip, 40 sk. geltonas, 4 dalių

Kodas: 8391520111 Spausdinti
Universalus rankinio šlifavimo komplektas Mirka 70 x 198 mm, sukurtas šlifavimui ant įgaubtų, išgaubtų ir plokščių paviršių.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
101,81 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Universalus komplektas, sukurtas šlifavimui ant įgaubtų, išgaubtų ir plokščių paviršių, dėka specialių kaladėlių, pritvirtinamų prie rankinio šlifavimo korpuso.

Pakeitimas kaladėlių yra greitas ir paprastas. Šis komplektas susideda iš rankinio šlifavimo kaladėlės 70x198 mm, žarnos adapterio 20/28 mm išorinio skersmens ir 4 keičiamų kaladėlių ( Išgaubta su R = 160 mm, įgaubta su R = 52 mm, įgaubta su R = 100 mm ir plokščia).

Charakteristika

Skylių skaičius 40 skylių
Tvirtinimo sistema Grip

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0