Apsauginė tarpinė Mirka 125 mm, Grip

Kodas: 8295412111 Spausdinti
Apsauginė tarpinė 125 mm šlifavimo padams, skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.
Skylių skaičius
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7,26 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Apsauginė tarpinė 125 mm šlifavimo padams. Mirka apsauginė tarpinė skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.

Ekonomiška apsauginė tarpinė tvirtinama tarp šlifavimo pado ir šlifavimo disko, reguliariai turi būti keičiama.

Apsauginės tarpinės prailgina šlifavimo pado tarnavimo laiką.

Charakteristika

Skersmuo 125 mm
Tarpinės forma Apvali

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0