SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Apsauginė tarpinė Mirka 200 mm, Grip, 89 sk. 3 vnt.

Kodas: 8296810111 Spausdinti
Apsauginė tarpinė Mirka 200 mm (8296810111) šlifavimo padams, skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
46,86 €
pak / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Apsauginė tarpinė 200 mm (8296810111) šlifavimo padams. Mirka apsauginė tarpinė skirta apsaugoti šlifavimo padus nuo nusidėvėjimo ir įplėšimų agresyviai ir nuolat šlifuojant.

Ekonomiška apsauginė tarpinė tvirtinama tarp šlifavimo pado ir šlifavimo disko, reguliariai turi būti keičiama.

Apsauginės tarpinės prailgina šlifavimo pado tarnavimo laiką. 89 skylės, 3 vnt.

Charakteristika

Skylių skaičius 89 skylės
Skersmuo 200 mm
Tarpinės forma Apvali

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0