Dvipusė juosta PE pagrindu Tesa 64958, 25 m, 1050 µm, balta

Kodas: 64958-00003-00 Spausdinti
Tesa 64958 yra balta dvipusė juosta, kurią sudaro PE putų pagrindas ir sintetinio kaučiuko klijai.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
8,43 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 64958 yra balta dvipusė juosta, kurią sudaro PE putų pagrindas ir sintetinio kaučiuko klijai. Būdingos savybės: itin prisitaikančios PE putos; iš karto didelis sukibimo stipris net ant šiurkščių ir nelygių paviršių; didelis sukibimo stipris net esant mažam sukabinimo slėgiui; didelis sukibimo stipris ant mažą paviršiaus energiją turinčių pagrindų.

Pagrindinės taikymo sritys: prekybos stendų montavimas, vidaus ženklų ir plakatų tvirtinimas, lentynų etikečių tvirtinimas, papildomas drėkinimas ir barškėjimo prevencija.

Bendras storis - 1050 µm, spalva - balta.

Charakteristika

Spalva Balta
Ilgis 25 m
Plotis 19 mm
Rūšis 64958
Pagrindo medžiaga PE puta
Paskirtis Apdailos elementų
Profilių tvirtinimas
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 200%
Atsparumas tempimui 7 N/cm
Bendras storis 1050 µm
Antiadhezinės juostelės tipas Pergaminas
Antiadhezinės juostelės spalva Geltona
Antiadhezinės juostelės storis 70 µm
Antiadhezinės juostelės svoris 80 g/m²

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0