Bendros paskirties juosta Tesa 4591, 50mm x 50m, skaidri

Kodas: 04591-00000-00 Spausdinti
Tesa 4591 yra bendros paskirties dviem kryptimis armuota juosta, turinti poliesterio plėvele laminuotus stiklo pluošto plaušelius. 4591 pasižymi geru išilginiu atsparumu tempimui, mažai tįsta.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
14,25 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4591 yra bendros paskirties dviem kryptimis armuota juosta, turinti poliesterio plėvele laminuotus stiklo pluošto plaušelius. 4591 pasižymi geru išilginiu atsparumu tempimui, mažai tįsta.

Sintetinio kaučiuko klijų sistema užtikrina patikimą sukibimą su įvairiais pagrindais, netgi su tokiais nepoliniais paviršiais kaip PE ir PP. Ši juosta taip pat puikiai prikimba prie įvairių gofruoto ir vientiso kartono paviršių.

Ši juosta yra atspari plėšimui.

Pagrindinės taikymo sritys:
• Rišimas į ryšulius ir padėklų komplektavimas
• Sunkių dėžių sandarinimas
• Apsauga transportuojant
• Tvirtinimas
• Ričių galų fiksavimas

Charakteristika

Ilgis 50 m
Plotis 50 mm
Rūšis 4591
Pagrindo medžiaga Stiklo pluoštas / PET plėvelė
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 4%
Atsparumas tempimui 250 N/cm
Bendras storis 140 µm
Sukibimas su plienu 9.5 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 18 vnt.

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0