SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Apdailos medžiagų maišytuvas Wagner PlastMix 15, su pastiprinta pompa, 2351507

Kodas: 2351507 Spausdinti
Wagner PlastMix 15 su pastiprinta pompa (2351507) - apdailos medžiagų maišytuvas efektyviam ir našiam darbui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3 567,08 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner PlastMix 15 (su pastiprinta pompa) (2351507) - apdailos medžiagų maišytuvas efektyviam ir našiam darbui.

Be kompaktiško dizaino, maišytuvas taip pat pasižymi dideliu našumu. Tvirtas variklis su tiesiogine transmisija užtikrina didelį sukimo momentą ir optimalų paleidimą net tada, kai talpykla yra pilna.

Garantuoja maksimalią vartotojo apsaugą, sustabdydamas maišymo procesą, kai tik pašalinama maišymo kamera.

Rėmas gali būti reguliuojamas trimis skirtingais aukščiais ir visada prisitaiko prie kombinuoto purkštuvo, darbininko ir statybvietės.

PlastMix 15 su pastiprinta pompa privalumai:
Patogus valdymas: valdikliai lengvai išmontuojami, kad būtų galima greitai išvalyti ir prižiūrėti.
Didelis našumas: tvirtas variklis su tiesiogine transmisija. Didelis sukimo momentas užtikrina optimalų paleidimą net ir su užpildytais konteineriais.
Visada idealiame aukštyje: reguliuojamas rėmas (95 cm, 109,65 cm arba 116,5 cm).

Charakteristika

Galia 1,4 kW
Rūšis PlastMix 15
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maksimalus užpildo dalelių dydis 5 mm
Svoris 78 kg
Minimalus vandens slėgis 2 bar (0,2 MPa)
Maišymo našumas 15 l/min
Piltuvo talpa 60 L

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0