RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

  • Gera kaina

Elektrinis plokštuminis šlifuoklis Mirka DEOS 343CV 75 x 100 mm, 3.0 mm

Kodas: MID3430201 Spausdinti
Mirka® DEOS 343 yra kompaktiškiausias šlifuoklis Mirka® DEOS elektrinių orbitinių šlifavimo mašinėlių asortimente, skirtas langų, durų ir rėmų šlifavimui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
445,00 €
vnt / su PVM
-16% 529,00 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka® DEOS 343 yra kompaktiškiausias šlifuoklis Mirka® DEOS elektrinių orbitinių šlifavimo mašinėlių asortimente.

Skirtas langų, durų ir rėmų šlifavimui bei medienos korekcijos darbams, ypač sunkiai pasiekiamose vietose ar tikslumo reikalaujančiose užduotyse.

Kompaktiškas šlifavimo mašinėlės dydis, lengvas svoris ir optimizuota ergonomika suteikia didelį manevringumą ir padeda patogiai, tiksliai ir efektyviai šlifuoti, o kartu su Mirka® dulkių nusiurbimo sistema užtikrinamas švarus šlifavimas be dulkių.

Šis mažas ir lengvas įrankis turi bešepetį variklį, o greitis lengvai valdomas svirtimi. Yra du darbo režimai, taip pat atskiras įjungimo/išjungimo jungiklis, kad būtų lengviau ir saugiau valdyti.

Mirka® DEOS turi integruotą vibracijos jutiklį ir Bluetooth mažai energijos naudojančią technologiją. Vibracijos jutiklis leidžia stebėti vibracijos lygį per programėlę myMirka.

Charakteristika

Galia 250 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 70 dB
Rūšis DEOS
Orbita 3 mm
Padelio dydis 75 x 100 mm
Jungtis Bluetooth
Vibracijos lygis 3,3 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą MID3430201
Greitis 5000 - 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Plokštuminis
Aukštis 102 mm
Svoris 0.97 kg
Kištuko tipas EU

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės