• Gera kaina Gera kaina

Kompresorius Wagner C330/03

Kodas: 2337718 Spausdinti
Membraninis kompresorius Wagner C330/03 yra idealus kompanionas atliekant įvairius darbus kur yra naudojamas suspaustas oras.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
901,45 €
vnt / su PVM
-7% 967,49 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Membraninis kompresorius Wagner C330/03 yra idealus kompanionas atliekant įvairius darbus kur yra naudojamas suspaustas oras. Gali būti puikiai derinamas su visa „PlastCoat“ purškimo įranga.

Nepaisant kompaktiškų matmenų, kompresorius atitinka visus statybų darbų reikalavimus ir yra toks pat galingas kaip ir dideli kompresoriai.

Membraninis kompresorius yra tvirtas, galingas ir vienas tyliausių savo klasėje bei atitinka puikų kainos ir kokybės santykį.

Privalumai:
Didelis našumas: toks pat galingas kaip didelis kompresorius, nepaisant kompaktiško dydžio.
Ekonomiškas: be alyvos siurblys plokščiame variklyje reiškia, kad nereikia tepalų keisti ir tai padeda sumažinti aptarnavimo išlaidas. Suspaustas oras bus tiekiamas švarus, be alyvos priemaišų.
Patikimas: S1 klasės variklis sukurtas šimtaprocentiniam nepertraukiamam veikimui 24 valandas per parą, be termoakutacijų, ir išbandytas, kad veiktų nepertraukiamai 5000 valandų, nereikalaujant priežiūros.
Išskirtinai žemas triukšmo lygis: tik 80 dB.
Puikiai tinka darbo vietoje: didelės padangos padės įveikti laiptelius, reljefo ar objekto nelygumus. Tinka tiek statybų aikštelėms, tiek bet kokiems sudėtingiems dažymo darbams.
Galimybė užvesti net esant žemai įtampai: (žemiau 190 V) ir naudojant ilgus elektros kabelius.
Idealiai veikia šaltu oru: (žemiau 0° C).
Patogus valdymas: manometras visada pateikia tikslią informaciją apie nustatytą oro slėgį, tokiu būdu galima efektyviai sekti ir nustatyti įrenginių valdymą.

Charakteristika

Galia 2,2 kW
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maksimalus slėgis 10 bar (1 MPa)
Svoris 32 kg
Suslėgto oro bakas 3 L
Siurbimo pajėgumas 330 l/min

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0