Dažymo juosta Tesa 4368, 140 µm, skaidri

Kodas: 04368-00007-03 Spausdinti
Tesa 4368 apsauginė dažymo juosta sudaryta iš aplinkai nekenksmingos HDPE plėvelės ir šiek tiek krepuotos lipnios popierinės juostos. Ji skirtas dideliems plotams apsaugoti atliekant dažymo darbus.
Ilgis
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
13,01 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4368 apsauginė dažymo juosta sudaryta iš aplinkai nekenksmingos HDPE plėvelės ir šiek tiek krepuotos lipnios popierinės juostos. Ji skirtas dideliems plotams apsaugoti atliekant dažymo darbus. Atspari dispersiniams dažams ir po trumpalaikio priklijavimo gali būti lengvai nuplėšta be pėdsakų.

Apsauginė dažymo juosta 4368 sėkmingai išbandyta visiems standartiniams dažymo darbams patalpų viduje. Šį gaminį galima saugiai ir tiksliai pritvirtinti prie įvairių lygių paviršių, pavyzdžiui, grindjuosčių, palangių, langų rėmų ir durų staktų.

Reljefinė plėvelė neleidžia dažams tekėti arba sunktis į apsaugotas vietas. Su Easy Cover 4368 dažymo darbus atliksit švariai, o dažų kraštai liks tiesūs.

Pagrindinės taikymo sritys: grindjuostėms, palangėms, durų ir langų rėmams ir t. t.

Bendras storis - 140 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 17 m
Plotis 2600 mm
Rūšis 4368
Pagrindo medžiaga Šiek tiek krepuotas popierius
Paskirtis Apsauga dažymo metu
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 10%
Atsparumas tempimui 35 N/cm
Bendras storis 140 µm
Sukibimas su plienu 3.4 N/cm
Apsauginės medžiagos storis 10 µm
Atsparumas UV 1 savaitė
Apsauginė medžiaga HDPE

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0
Prekės, kurias pirko kartu