SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo diskelis Mirka IRIDIUM STYRO 225 mm, Grip, 9 sk.

Kodas: 246CU02540 Spausdinti
  • Pakuotėje 25 vnt.
  • Parduodama pakuotėmis
Mirka Iridium STYRO abrazyvinis šlifavimo diskelis sukurtas polistirolio šlifavimui, pasižymintis lankstumu ir puikiu šlifavimo grūdelių sukibimu.
Grūdėtumas
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3,38 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaSpeciali Mirka Iridium abrazyvo versija, sukurta polistirolo izoliacinių plokščių šlifavimui. Didelės skylės pagerina didelių dalelių ištraukimo galimybes.

Aukščiausios kokybės popieriaus pagrindas ir tiksli danga, užtikrinanti nepaprastą lankstumą ir puikų šlifavimo grūdelių sukibimą, su keramikos ir aliuminio oksido grūdelių mišiniu.

Galima įsigyti įvairių grūdėtumų, kad tiktų įvairių tipų polistirenui.

Charakteristika

Klijavimas Mažos emisijos Derva
Pagrindas Latekso popierius, C-popierius
Spalva Pilka
Užnešimo būdas Pusiau atviras
Abrazyvas Keramika/Aliuminio oksidas
Skylių skaičius 9 skylės
Skersmuo 225 mm
Abrazyvo pavadinimas IRIDIUM STYRO
Tvirtinimo sistema Grip
Pakuotė Pakuotėje 25 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Rekomenduojama Sausam šlifavimui
Pramonės šaka Statybos

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0