Griebtuvas plastikinėms dėžėms kelti Lifts All Manhattan, iki 40 kg

Kodas: 89-10465 Spausdinti
Dėžių griebtuvas Manhattan yra vienas iš populiariausių kėlimo įrankių ir patogus kelti visų rūšių plastikines dėžes ir padėti jas aukštai ant lentynų, kurias kitaip sunku pasiekti.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaDėžių griebtuvas Manhattan yra vienas iš populiariausių kėlimo įrankių ir patogus kelti visų rūšių plastikines dėžes ir padėti jas aukštai ant lentynų, kurias kitaip sunku pasiekti.

Kėlimo įrankis turi tvirtinimo mechanizmą, kuris tvirtai suima dėžes ir nepaleis tol, kol operatorius nepaspaus „atleidimo“ mygtuko. Operatorius gali tiksliai sugriebti dėžę, greitai pakelti ją į norimą aukštį ir saugiai pastatyti, nerizikuodamas, kad dėžė apvirs ar išpils jos turinys.

Charakteristika

Svoris 77 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 40 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Paskirstymo centrams ir sandėliams
Tinka pakuotėms kelti Kartoninėms dėžutėms

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0